OSIEDLE “STYLOWY JASIEŃ”

Opis inwestycji

 

Szukasz ustronnego lokum, które da Ci komfort, jakiego pożądasz? W ofercie firmy AMprojekt czekają na Ciebie domy wyciągnięte prosto z Twoich marzeń…

“Stylowy Jasień” to osiedle wpisujące się w trendy, szyte na miarę XXI wieku. W tym miejscu odnajdą się osoby kochające aktywność fizyczną oraz spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu wśród zieleni. Atrakcyjność inwestycji podkreśla również dobre ulokowanie, które zapewni sprawną komunikację niemal z każdym zakątkiem Gdańska.

Ponadto, przemyślane zagospodarowanie terenu sprawi, że “Stylowy Jasień” to idealne miejsce do odpoczynku od codziennego zgiełku.

Nie pozwól sobie na przeciętne życie – rozkoszuj się luksusem, a zarazem niskimi kosztami utrzymania.

Decydując się na zakup nieruchomości z naszej oferty, zyskujesz możliwość dowolnej aranżacji wnętrza BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

Osiedle realizowane w ramach otwartego rachunku powierniczego prowadzonego przez bank dla w/w inwestycji, tj. środki pieniężne Nabywców gromadzone będą na indywidualnych numerach kont ( zgodnie z zapisami Ustawy „O ochronie praw Nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego” – Ustawa z dnia 16.09.2011 roku ). Na wszystkie lokale zawierane będą notarialne Umowy Deweloperskie.