Opis inwestycji

SPOKOJNE, MAŁOMIEJSKIE ŻYCIE W... METROPOLII

Z dala od zgiełku. Tam gdzie natura, przestrzeń, slow life. A jednocześnie w dobrym sąsiedztwie - na kameralnym osiedlu. Z niską zabudową, z własnym parkiem, bez tłumów, natężenia ruchu. To wszystko zapewni Tobie Osiedle Arkadia.

Miejsce to przewiduje wyłącznie zabudowę bliźniaczą i szeregową, gwarantującą najwyższy komfort życia w ramach ergonomicznych przestrzeni. Wielkim atutem jest bliskość lasów i terenów rekreacyjnych. W ramach dużych ogrodów, wydzielonych dla każdego ze 159 domów, z powodzeniem zorganizujesz garden party jak i pograsz z dziećmi w piłkę. Ponadto mieszkańcy osiedla będą mogli się cieszyć własnym parkiem (3000 m2) z placem zabaw, strefą wypoczynku dla dorosłych oraz siłownią na świeżym powietrzu. Na osiedlu zlokalizowane są także miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. Podstawowe potrzeby zrealizujesz w ramach osiedlowego lokalu usługowego, a zarazem lokalizacja pozwoli Ci na szybkie dotarcie do obwodnicy i tym samym do marketów, Designer Outlet Gdańsk, innych galerii. Arkadia od początku była projektowana z ideą o enklawie niosącej "święty spokój". Poczuj go.

 

KUP DOM BEZ WKŁADU WŁASNEGO

Nasza oferta spełnia warunki nowego programu rządowego, który umożliwia zakup nieruchomości bez konieczności posiadania wkładu własnego.

Masz dodatkowe pytania? Napisz lub zadzwoń!. Lub sprawdź szczegóły na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Wirtualny spacer

Zobacz rzut 3D mieszkania 15a

Zobacz rzut 3D mieszkania 19b

Zobacz rzut 3D mieszkania 5c

Uruchom SmartMakietę 3D

Film

Lokalizacja

Plan osiedla

Arkadia - Etap III 42A 42B 43A 43B 44A 44B 45A 45B 46A 46B
  • Wolny
  • Zarezerwowany
  • Sprzedany

Cennik

Dziennik budowy