Dzień dobry! Jakie masz dla nas wyzwanie?

Po dwunastu latach na rynku nie boimy się żadnego wyzwania. Jesteśmy świadomi swoich wysokich kompetencji i potencjału. Bez kompleksów stajemy do rywalizacji z branżowymi konkurentami. Bez kompromisów wdrażamy projekty dla tych, którzy wysoko stawiają poprzeczkę i szukają oferty niebanalnej.

O nas - AM Projekt

Wypracowaliśmy status jednego z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na Pomorzu

Szczycimy się portfolio z kilkunastoma zrealizowanymi z powodzeniem inwestycjami, z czego część była lub jest wieloetapowa. Profesjonalny zespół, zbudowany pokaźny bank ziemi, znakomite lokalizacje oraz plany inwestycyjne pozwalają na konsekwentne zmierzanie ku roli topowego partnera w regionie dla klientów rynku nieruchomości w specjalizacji AM Projekt.

Nasza Grupa Deweloperska sprofilowała działalność w kierunku kompleksowego budownictwa osiedli domów jednorodzinnych 
i wielorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. A także lokali usługowych.

O nas - AM Projekt

Cechuje nas dopracowane, spójne architektonicznie projektowanie, wyłącznie ambitne, ponadstandardowe realizacje dla wymagającego klienta, szczególne zaangażowanie w budowanie komfortowych przestrzeni wspólnych osiedli.

O nas - AM Projekt

Nasze działania opierają się o świeże, niekonwencjonalne spojrzenie na budownictwo

Zależy nam, aby tworzyć nowoczesną, ekologiczną infrastrukturę, która jednocześnie będzie sprzyjać integrowaniu mikrospołeczności. W ramach Grupy oferujemy również lokale realizowane przez submarkę AM Projekt Prestige. To inwestycje z segmentu premium gwarantujące spełnienie najwyższych wymagań jakościowych, funkcjonalnych i estetycznych.

O nas - AM Projekt

Od kameralnych osiedli po projekty kilkuetapowe

Grupa Deweloperska AM Projekt jest niezwykle staranna w zakresie doboru terenów pod zabudowę. Wszystkie nasze lokalizacje pozwalają na komfortową egzystencję, swobodę, odpoczynek i rekreację, a przede wszystkim na intymność bez mimowolnego zaglądania sobie nawzajem z sąsiadami przez okna. Niezależnie od skali inwestycji niezmiennie przestrzegamy tych samych priorytetów – znaków rozpoznawczych AM Projekt. Preferujemy inwestycje na granicy dużych miast ze znacznym zróżnicowaniem metraży.

4
maksymalna liczba lokali w zabudowie szeregowej
8
inwestycji w realizacji i planach do 2025 r.
17
zrealizowanych inwestycji AMP
Od 80 do 220 m2
metraż budowanych lokali
208
liczba lokali mieszkalnych w największej inwestycji
47404 m2
łączny metraż wybudowanych lokali
O nas - AM Projekt

Odpowiedzialny i zaangażowany partner

Nasza Grupa angażuje się w rozwój lokalnej społeczności, dobre relacje z interesariuszami oraz szeroko rozumiany CSR (społeczną odpowiedzialność biznesu). Wspieramy oddolne inicjatywy, integrację sąsiedzką, projekty charytatywne. Ponadto rokrocznie nasz zespół przygotowuje Szlachetną Paczkę. Wspieramy również wielki squash’owy talent z Pomorza Huberta Rutkowskiego. AMP szczególnie aktywnie inwestuje na terenie Gminy Kolbudy, graniczącej z Gdańskiem. Dlatego też zbudowaliśmy z włodarzami partnerskie relacje, których wymiernym efektem jest współpraca w zakresie tworzenia i rozbudowy infrastruktury, by zapewnić komfortowe warunki do życia naszym Mieszkańcom.

O nas - AM Projekt

Sztandarowa inwestycja – 36 dzielnica

Każdy z naszych projektów jest wizytówką Grupy Deweloperskiej. Niemniej, szczególnym przedsięwzięciem w dorobku jest „36 dzielnica”. Powstała na granicy Gdańska (który ma 35 dzielnic) i Gminy Kolbudy. Stanowi ona naszą autorską wizję „od zera”, zbudowaną na terenach dotąd niezurbanizowanych, prezentująca nasz rosnący potencjał architektoniczny, aranżacyjny oraz inwestycyjny.

Nie czynimy z naszych inwestycji przedmiotu kompromisu

Każdy element tworzący nowy dom jest dla nas motywacją do stworzenia czegoś doskonałego. W pełni rozumiemy, że dom – dosłownie i w przenośni - jest w życiu nas wszystkich najważniejszy. Chcemy sprostać marzeniom każdego, kto przekroczy próg naszej firmy. Kreować przestrzeń możliwie idealną dla Ciebie i Twoich bliskich. Będziemy zapewniać Ci poczucie bezpieczeństwa oraz pewności, że powierzyłeś swoje marzenia we właściwe ręce – Grupie AM Projekt. To dla nas wielkie zobowiązanie.

O nas - AM Projekt