“Słoneczne Domy”

Opis inwestycji

Kowale – Bąkowo
Ul. Wieczornych Mgieł

Dom to przestrzeń, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie…

Dom to wspólne zabawy w jasnym i przestronnym salonie, odpoczynek w ulubionym fotelu po dniu pełnym wrażeń, wspólne posiłki w pełnej słońca jadalni… to ogród, taras, balkon – wszystko to w otoczeniu uspokajającej zieleni, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa…

Kameralne położenie inwestycji “Słoneczne Domy” z dala od zgiełku, ale blisko wielkomiejskiego, aktywnego życia to połączenie, dzięki któremu możesz czerpać z życia pełnymi garściami.

W domu, na parterze znajduje się strefa dzienna z imponującym salonem, w którym jest możliwość zamontowania kominka, jadalnią oraz wydzieloną kuchnią. To wszystko zapewnia mieszkańcom komfort codziennego użytkowania. Na piętrze zaprojektowano trzy wygodne sypialnie, w tym jedną z indywidualną łazienką i garderobą, łazienkę oraz garderobę. Poddasze to dodatkowa powierzchnia domu do indywidualnej adaptacji, na co pozwala wysokość pomieszczenia.

Duże przeszklenia stały się znakiem rozpoznawczym naszych inwestycji, dzięki nim do pomieszczeń trafia więcej naturalnego światła.

“Słoneczne Domy” to nieprzeciętna inwestycja, która kusi najwyższym standardem wykonania. Nie ma tutaj miejsca na kompromisy jakościowe, zastosowane zostały najwyższego gatunku materiały wykończeniowe, gwarantujące indywidualność i niepowtarzalność budynku.

Nasza firma charakteryzuje się indywidualnym i bardzo starannym podejściem do kwestii aranżacji, każdy budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie, dającym swobodę w komponowaniu przestrzeni. Inwestor ma nieograniczone możliwości aranżacyjne – BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW!

Trzykondygnacyjne domy o łącznej powierzchni 220 m2 będą posadowione na działkach o powierzchni ponad 500 m2 z południowo-zachodnią ekspozycją.

Do budynków będą doprowadzone wszystkie przyłącza: woda, kanalizacja, prąd, gaz.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!