O firmie

AMprojekt to grupa kapitałowa prężnie rozwijających się podmiotów na rynku usług budowlanych.

Jesteśmy młodym podmiotem na rynku usług związanych z budownictwem, jednakże możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi inwestycjami. Kolejne nowe plany i przedsięwzięcia są w trakcie realizacji. Nasze działania opierają się o świeże, niekonwencjonalne spojrzenie na budownictwo. Odchodzimy od schematycznego myślenia.

Dla AMprojekt budynek to nie tylko fundamenty, ściany, dach… Tworzone przez nas domy stanowią odpowiedź na poszukiwania tego właściwego miejsca na ziemi, miejsca do życia, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Chcemy, aby każdy realizowany przez nas projekt stanowił niepowtarzalne dzieło, wykonane z rozmachem i konsekwencją. Nie czynimy z naszych inwestycji przedmiotu kompromisu. Każdy element tworzący nowy dom, jest dla nas motywacją do stworzenia czegoś doskonałego.

Grupę kapitałową AMprojekt cechuje oparcie o pracę i doświadczenie najwyższej klasy specjalistów, co zapewnia realizację projektów o najwyżej jakości, dających prawdziwą satysfakcję z ich użytkowania. W naszych inwestycjach stosujemy nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, zwiększamy walory estetyczne, utrzymujemy najwyższe standardy jakościowe używanych przez nas materiałów. Nasze domy zapewniają bezpieczeństwo i komfort życia.

Wszystkie nasze inwestycje realizowane są wspólnie z zaufanym Partnerem, którym jest banko PKO Bank Polski SA.

Odpowiadając na potrzeby rynku, przedstawiamy ofertę domów, która będzie spełniała wymogi i oczekiwania różnorodnych grup Klientów. Nasze domy mogą stanowić idealną inwestycję dla ulokowanie kapitału. Mogą również stać się miejscem do zamieszkania z rodziną. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na potrzeby Klientów w każdym wieku.

To nasi Klienci nas inspirują. Są dla nas wyzwaniem. To dla nich budujemy z pasją i konsekwencją. Chcemy razem z nimi spełniać ich marzenia o idealnym domu. O ich domu.